Jesteśmy firmą, która działa na rynku od 2002 roku (wcześniej również działaliśmy na rynku technik osłonowych, jako firma DOMA od 1989r.). Posiadamy odpowiedni bagaż doświadczeń i doskonale sprawdzamy się jako dostawca komponentów potrzebnych do produkcji doskonałych rolet.

Naszym zadaniem jest dostarczenie elementów do produkcji rolet materiałowych w systemie Prestiż (jesteśmy pierwszą firmą na rynku polskim, która jest producentem komponentów do wspomnianego systemu). Poza dostarczaniem półproduktów, oferujemy również gotowy stół  do cięcia tkanin.

Zajmujemy się także sprzedażą gotowych ostatecznych produktów takich jak rolety materiałowe (w prowadnicach – prestiż, wolnowiszące, rolety do okien dachowych), systemy przeciwinsektowe (moskitiery i drzwi przeciwinsektowe), plisy, żaluzje drewniane, rolety dzień – noc i inne. Nasze towary i usługi zostały sprawdzone przez wielu klientów, którzy zadowoleni z transakcji bardzo często wracają podczas kolejnych zakupów. Cały czas poszerzamy nasz asortyment. Swoje usługi oferujemy przede wszystkim na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, a także Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pruszcza Gdańskiego i okolic.

Wszystkim osobom zainteresowanym roletami oferujemy bardzo szybką obsługę, sprawny kontakt oraz udzielenie odpowiedzi na każde pytanie.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient był bardzo zadowolony zarówno z produktu, jak i naszej usługi. Znajomość każdego szczegółu dotyczącego procesu produkcji rolet oraz bardzo szerokiej gamy towarów dostępnych na rynku pozwala nam na stworzenie najlepszej oferty dla właśnie dla Ciebie.

Alfa System oferuje Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego domu. Wygodne, bezproblemowe, łatwe do połączenia z wymarzoną wizją. Jeżeli potrzebujesz kogoś, kto pomoże dobrać odpowiedni dla Ciebie produkt, dostarczy go prosto do Twojego domu i sprawi, że będziesz zadowolony z transakcji to idealnie trafiłeś!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • niezobowiązujący i bezpłatny pomiar,
  • wysoka jakość wyrobów i elementów do produkcji,
  • szybki termin realizacji,
  • doświadczenie w branży,
  • niskie ceny (posiadamy dużu park maszynowy i wyroby produkujemy od podstaw, z wysokiej jakości granulatów oraz innych materiałów),
  • terminowość

Stworzyliśmy Alfa System dla Ciebie. Zaufaj nam,  sprawdź sam jak sprawnie i efektywnie działamy.