O produkcie
Głównymi zaletami tego rozwiązania są: prosta konstrukcja oraz szybki montaż. Wykorzystane materiały (aluminium oraz siatka z włókna szklanego) sprawiają, że utrzymanie moskitiery w czystości nie sprawia trudności. Wykorzystane profile są malowane proszkowo, siatka natomiast jest dodatkowo impregnowana. Wszystko to sprawia że nasze moskitiery są odporne na warunki atmosferyczne i będą spełniały swoje zadanie przez wiele lat.

Zastosowanie systemu blaszanych zaczepów umożliwia szybki, samodzielny i co najważniejsze, nie uszkadzający okna montaż – widać to na załączonych zdjęciach. Siatka, pomimo tego, że jest bardzo gęsta (aby uniemożliwić dostęp wszelkiego rodzaju insektom – nawet tym najmniejszym), nie powoduje znacznego zaciemnienia pomieszczenia. Odpowiednio dobrany kolor profilu ramki, sprawia że jest ona prawie niewidoczna.

W przypadku wysokich moskitier (montowanych np. na drzwiach tarasowych) konieczne jest zastosowanie wzmacniającego profilu, montowanego pośrodku ramki (lub na wskazanej przez klienta wysokości).

Dostępne kolory
Dostępne siatki
    Dostępne rodzaje siatek:
  • włókno szklane powlekane PCV
Sposób pomiaru

[todo]

Zobacz też pozostałe kategorie